Deneysel Astroloji

Konferanslar

Dünyanın dört bir yanından alanında saygın astrologlar, İstanbul Astroloji Konferansları’nda 1, 2 ve 3 Haziran’da bir araya geliyor! Doğu ile Batı’nın kesiştiği noktada yer alan, eşsiz tarihi güzelliğiyle şehirlerin kraliçesi İstanbul, C*I*A ve Deneysel Astroloji Akademi işbirliği ile olağanüstü bir astroloji buluşmasına sahne oluyor!

IAC ‘24

İstanbul Uluslararası Astrologları Ağırlıyor!

Deneysel Astroloji Akademi, astrolojide doğu ve batı geleneklerini bir araya getirerek uluslararası astrologlara ev sahipliği yapacak! İstanbul Astroloji Konferansları’nda, ekonomi ve finans konularına odaklanarak astrolojideki tahmin tekniklerini derinlemesine inceleyeceğiz!

Tarih: 1, 2 ve 3 Haziran 2024  Yer: Volley Hotel Konferans Salonu 

Üsküdar / Istanbul / TÜRKİYE

Kişisel haritalarımızdaki önemli döngüleri finansal açıdan incelerken, göstergelerin konumlarına göre şirketlerin ve kurumların döngülerini de analiz edeceğiz.

Bilgi ve Kayıt:
+90 533 816 56 88
info@kenanyasin.com – deneyselastroloji.com

Astroloji tekniklerinin önümüzdeki günlerde ekonomik koşulların geleceğini nasıl ortaya çıkarabileceğini keşfedeceğiz.

Önemli astrolojik döngüler aracılığıyla finansın dünya çapındaki evrimine tanık olacağız.

Kişisel bütçemizi nasıl koruyacağımızı, yatırım fırsatlarımızı nasıl takip edeceğimizi ve finansal gelir göstergelerini nasıl değerlendireceğimizi öğreneceğiz.

Astrolojik bilgeliğin finansal stratejilerle kesiştiği bu aydınlatıcı buluşmanın bir parçası olmak için İstanbul’da bir araya geliyoruz!

Join us in Istanbul, where forecasting techniques meet astrology-lovers,
and let the stars guide us toward a prosperous future!

Tahmin tekniklerinin astroloji meraklılarıyla buluştuğu IAC 2024 Konferanslarında yerinizi ayırtın.

Yıldızların bizi geleceğe yönlendirmesine izin verin!​

Join us on June 1st, 2nd, and 3rd as esteemed astrologers from around the globe convene at the Istanbul Astrology Conferences! Situated at the crossroads of East and West, Istanbul, the queen of cities with its unparalleled historical beauty, sets the stage for an extraordinary celestial gathering!

IAC ‘24

Istanbul Welcomes International Astrologers!

As a bridge between two continents, our city will unite both Eastern and Western astrologicaltraditions. The Istanbul Astrology Conferences will delve into the realms of forecasting techniques in astrology, with a primary focus on economics and finance.

Date: 1, 2 ve 3 Haziran 2024  Location: Volley Hotel Conference Hall

Üsküdar / Istanbul / TÜRKİYE

As we examine crucial cycles within our personal charts through a financial lens, we’ll also analyze the cycles of corporations and institutions based on the positions of the stars.

Registration and Info:
+90 533 816 56 88
info@kenanyasin.com – deneyselastroloji.com

Explore how astrology techniques can unveil the future of economic conditions in the upcoming days.

Witness the evolution of finance worldwide through significant astrological cycles. Learn how to safeguard your personal budget, track investment opportunities, and assess financial indicators of profit.

Come and be part of this illuminating convergence where astrological wisdom intersects with tangible financial strategies!

Join us in Istanbul, where forecasting techniques meet astrology-lovers,
and let the stars guide us toward a prosperous future!

Book your place at IAC 2024 Conferences, where prediction techniques meet astrology enthusiasts.

Let the stars guide us into the future!